Fudbalski klub Tuzla City sporazumno je raskinuo ugovore sa Salkom Nargalićem i Dariom Ferreyrom. Nargalić je u Tuzlu došao u sezoni 2021/22 a jednu sezonu je proveo na posudbi u Orašju.
Ljetos je dobio priliku kod Jovića a postizao je golove u evropskim utakmicama, dok je prostora za igru imao i u jesenjem dijelu sezone u Premijer ligi BiH, no nakon zimskih priprema dogovoren je sporazumni raskid.
Slična je situacija i sa argentinskim defanzivcem Ferreyrom, koji je u proljeće prošle sezone i jesen ove nosio plavi dres, a pred početak zimskih priprema Ferreyra je tražio raskid saradnje, što je klub prihvatio.
Fudbalski klub Tuzla City je obojici igrača poželio sreću u nastavku karijere.


