Čukarički vrijedno radi na pripremama za sljedeću sezonu, a kako to obično biva, pojačava se i ovog ljeta. Prvo pojačanje ekipe sa Banovog brda je Nemanja Çalasankoji je prošle sezone igrao u Portugalu, za Leixões.
Za klupsku stranicu izjavio je sljedeće:Bilo mi je izuzetno drago kada sam prvi put čuo da postoji interes ljudi iz Čukaričkog. I ja sam bio iznenađen, ali izuzetno dobro poznajem ovaj klub, u kojem imam puno prijatelja, prvotimaca s kojima sam već igrao u drugim sredinama. Ovo je jedna zdrava sportska priča i uz ambicije kluba i činjenicu da će igrati u Europi, to je ono što me najviše privuklo da se vratim u srpski nogomet.“
Osim njega, Čukarički bi želio dovesti zlatnog orlića Vukašina Jovanovića, koji se prošle sezone mučio s ozljedom.


