Reprezentacija Gvineje – Nabi Keita nastavlja karijeru u dresu njemačkog kluba – Werder Bremen.
28-godišnji veznjak u Bremen dolazi kao slobodan igrač, budući da mu ugovor s Liverpoolom službeno istječe 1. srpnja.
“Stvarno se veselim sljedećem izazovu u Bremenu.” Razgovori sa šefovima, trenerima i stil igre Werdera uvjerili su me da je ovo pravo mjesto za mene. Trener mi je dao jako dobar osjećaj i pokazao mi da mogu pomoći momčadi. Werder je poseban klub i poznajem stadion i navijače iz vremena kada sam bio u Leipzigu,” rekao je Keita.
Gvinejac se tako vratio u Bundesligu, jer je prethodne dvije sezone nosio dres RB Leipziga, da bi u ljeto 2018. prešao u Liverpool za 50 milijuna funti.


