Nogometaši Železničara pobijedili su večeras kao domaćini IMT s 3:1, u posljednjem susretu 12. kola Superlige Srbije. Na taj je način novi pančevački superligaš ostvario prvu pobjedu u elitnoj kategoriji kao domaćin.
Gosti su poveli golom Nikole Vukića u 8. minuti, a strijelci su bili Stefan Hajdin u 28. minuti, Evgen Pavlov iz jedanaesterca u 73. minuti, te Dario Grgić iz jedanaesterca u 84. minuti.
Železničar je ostao posljednji, na 16. mjestu na tabeli sa sedam bodova, a IMT je na 11. poziciji sa 11 bodova.
U narednom kolu Železničar dočekuje Radnik, dok IMT dočekuje Crvenu zvezdu.


