Čukarički je veoma aktivan i tokom ljetnog prijelaznog roka. Prvo je stigao Nikola Mirković, a zatim je došlo i drugo pojačanje iz TSC-a. Radi se o Milošu Cvetkoviću, bivšem fudbaleru Crvene Zvezde i Napretka.
https://www.facebook.com/fkcukaricki.club/posts/949923670477214
“Nakon što je istekao ugovor sa TSC-om, pozvali su me ljudi iz Čukaričkog, Vladimir Matijašević i Goran Grkinić, sa kojima sam već sarađivao, kao i sa sportskim direktorom Čukaričkog prije deset godina u Napretku. Svi uslovi su dogovoreni u roku od nekoliko minuta. Prije svega, želim da se zahvalim njima i predsjedniku Obradoviću. Srećan sam što sam došao u ovako dobro organizovan klub i trudiću se da opravdam očekivanja, sa ciljem da Čukarički ponovo zauzme mjesto među evropskim timovima. – istakao je Miloš Cvetković.
Izvor: ( www.sportskenovosti.net / Fudbalski.com )


