Na današnjoj press konferenciji trener Dobojlija Vlado Jagodić otkrio je plan priprema i situaciju sa igračkim kadrom.
– Mnogo toga planiranog smo već odradili. Igrači bez produženih ugovora odlaze, osim Ajdina Redžića koji je dobio ponudu iz Grčke. Počinjemo pripreme 20. juna na svojim terenima, a na Zlatiboru smo od 3. do 18. jula. Imamo već dogovorene prijateljske utakmice sa Radničkim, Arsenalom, Mačvom, a tražimo i protivnika za 14. jul.
Što se tiče pojačanja, već smo doveli nekoliko igrača i planiramo popuniti ekipu sa još dva pojačanja, uključujući i povratak nekog bivšeg igrača, kazao je Jagodić.
Izvor: ( sport1.oslobodjenje.ba / Fudbalski.com )


