Novi Sad Vojvodina dovela je treće pojačanje u toku ljetnog prelaznog roka. Radi se o igraču Marku Poletanoviću koji je stigao iz poljskog tima Zaglebie Lubin.
“Veoma sam sretan što sam se vratio u Vojvodinu, gdje sam počeo svoju karijeru, osvojio prvi trofej i gdje sam upoznao prijatelje sa kojima i danas ostajem u kontaktu. Vojvodina je veliki klub, posljednje dvije godine posjeduje odličnu upravu predvođenu Dragoljubom Zbiljićem. Činjenica da dolaze igrači iz Francuske i Španije dovoljno govori o tome. Ovo je veliki klub za Vojvodinu. Radujem se što sam se vratio i jedva čekam da se pridružim timu”, rekao je Poletanović.
Slika preuzeta sa web stranica– a
Izvor: ( www.sportskenovosti.net / Fudbalski.com )


