Fudbaleri GOŠK iz Gabele su odigrali prvu pripremnu utakmicu ovog ljeta.
Nakon dvije sedmice “suhog” rada, ekipa Admira Adžema je igrala protiv Širokog Brijega i poražena rezultatom 1:0, golom Mateja Senića u samom finišu utakmice.
Trener Admir Adžem je bio zadovoljan prvom polovinom, ali je primijetio nedostatke u drugom dijelu.
– Nakon dva tjedna rada prva kontrolna utakmica, prva prilika da vidimo rezultate našeg truda. Ova utakmica nam je mnogo toga pokazala. Bio sam zadovoljan prvim dijelom, gdje smo pružili kvalitetnu igru, stvorili mnogo prilika i nismo dopustili protivniku previše prostora. Radili smo marljivo, što mi je bilo posebno važno. Drugi dio pokazuje ono što smo već znali, da nam je ekipa po broju igrača ograničena i da je trebamo proširiti što je prije moguće. Neki ključni dijelovi tima nisu dovoljno pokriveni, kao što je na primjer pozicija golmana, i nadam se da ćemo brzo pojačati tim kako bismo bili spremni za izazovnu sezonu, rekao je Admir Adžem.
Izvor: ( sport1.oslobodjenje.ba / Fudbalski.com )


