Fudbaleri Crvene zvezde će igrati protiv norveškog Bodo Glimta u plejofu za ulazak u Ligu šampiona.
Bodo je na svom terenu ubjedljivo slavio protiv poljske Jagelonije sa 4-1, nakon što su i u prvom meču pobijedili sa 0-1 u gostima.
Zanimljivo je što je domaćin već u 4. minuti izjednačio autogolom Patrika Berga, vraćajući dvomeč na početak, nakon što je jedini gol u prvom duelu postigao Poljak u svojoj mreži.
Međutim, Bodo je do kraja poluvremena ekspresno stekao veliku prednost golovima Sondre Feta u 34. i Isaka Mata četiri minuta kasnije.
Fet je svoj drugi gol postigao u 56. minutu za rezultat 3-1, dok je konačan rezultat postavio Kasper Hog u 71. minutu.
Izvor: ( www.sportskacentrala.com / Fudbalski.com )


