Večeras od 20.15 časova fudbaleri Partizana igraju na svom terenu protiv Genta u prvom meču plej-ofa za plasman u Ligu konferencija. Utakmica će se odigrati bez prisustva navijača zbog kazne koju je UEFA izrekla Partizanu. Partizan je eliminisan od Dinama u drugom kolu kvalifikacija za Ligu šampiona, a zatim i od Lugana u trećem kolu kvalifikacija za Ligu Evrope.
Gent je u drugom kolu kvalifikacija za LK bio bolji od Vikingura sa Farskih ostrva u dva susreta, a zatim je u trećem kolu izbacio danski Silkeborg. Prenos utakmice iz Humske možete pratiti na televizijama RTS i TV Arena sport.
Izvor: ( www.sportskacentrala.com / Fudbalski.com )


