Fudbaleri Crvene zvezde se vraćaju obavezama u prvenstvu nakon reprezentativne pauze.
Uskoro počinje i takmičenje u Ligi šampiona. Poslednjeg dana za licenciranje igrača, klub sa Marakane je predstavio drugo pojačanje – Rade Krunić, zamjena za In Beom Hvanga.
Rade Krunić je novo pojačanje Crvene zvezde, stigao iz Fenerbahčea i nosiće crveno-belu “šesticu”.
Doskorašnji igrač Fenerbahčea, nekadašnji igrač Donjeg Srema i čačanskog Borca, Rade Krunić je igrao i za Milan. Detalji transfera još uvijek nisu objavljeni na sajtu Zvezde.
Do ponoći se očekuje i ozvaničenje transfera Silasa iz Štutgarta.
Izvor: ( www.sportskacentrala.com / Fudbalski.com )


