Trener mostarskog kluba Irfan Buz se obratio novinarima na press-konferenciji nakon meča.
“Nije bilo lako za nas prije utakmice. Prošli smo kroz težak period sa utakmicama protiv Zrinjskog i Borca. Mislim da smo se dobro borili i radili. Vidljiv je napredak ekipe, kako fizički, tako i taktički. Tokom 15-20 minuta utakmice, igrali smo dobro i bili smo dobri. Iako je protivnik dobio crveni karton, mi smo također nepromišljeno dobili crveni karton”, rekao je Buz pa nastavio:
“Primili smo dva gola, što nije bilo dobro za nas. Imali smo prilike nakon toga, ali nismo se vratili u igru. Nismo imali srećan dan. Čestitam Sarajevu na dobroj igri. Za nas je bilo izuzetno teško. Bez obzira na sve, imali smo kontrolu nad utakmicom i nismo je iskoristili. Ne shvatam zašto, ali takve stvari se dešavaju u fudbalu ponekad. Sada moramo gledati naprijed i tražiti tri boda.”
“Svi igrači žele igrati i zbog toga se nećemo žaliti. Moramo raditi na rješenjima”, dodao je turski stručnjak.
Izvor: ( sport1.oslobodjenje.ba / Fudbalski.com )


