Izabranice trenera Selvera Hodžića će danas u 17:00 sati održati službeni trening u Sportskom centru FSS.
Trenerica Alisa Spahić iz stručnog štaba naše najbolje ženske selekcije, uoči sutrašnje utakmice, ističe:
„Zadovoljni smo kako su igračice obavile svoje obaveze tokom ovog okupljanja. Iza nas je kvalitetan meč, ali Srbija je jaka ekipa i predstoji nam još veći izazov. Pripremili smo ekipu poslije zahtjevne utakmice u Zenici, tako da su spremne fizički i mentalno za revanš.“
Reprezentativka Gloria Slišković dodaje:
„Očekuje nas težak revanš, ali vjerujemo u naše kvalitete i uloženi rad. Prvi susret je pokazao da možemo parirati Srbiji, iako su one favoriti. Motivisane smo da pružimo maksimum na terenu. Vjerujemo u našu snagu i timski duh te se nadamo da ćemo odigrati još jedan dobar meč.“
Utakmica Srbija-Bosna i Hercegovina igra se sutra, 29. oktobra u 19:00 sati u Staroj Pazovi. Prvi meč u Zenici završen je rezultatom 2:2.
Izvor: ( sport1.oslobodjenje.ba / Fudbalski.com )


