Rektor Superlige Srbije Aleksandar Pivić zatražio je najstrože kazne za Nenada Lalatovića i Feđu Dudića nakon incidenta u Novom Sadu.
Sukob dvojice trenera dogodio se u susretu 20. kola domaćeg prvenstva, a nastavio se na konferenciji za novinare. Tim povodom uslijedila je reakcija prvog čovjeka organizacije koji je osudio viđeno na “Karađorđu”.
– Sve to utječe na ugled srpskog nogometa. Ovo je apsolutno za osudu. Osobno sam bio prisutan, ali nisam znao što se događa u svlačionici. Vidio sam video, dobio izvješće delegata, a prijave će biti poslane. Sve je na Disciplinskoj komisiji FSS-arekao je Pivić i dodao:
–Kazne bi trebale biti drastičnije kako se ovakvi slučajevi više ne bi ponavljali. To nikako ne bi trebao biti model ponašanja. Igrači na terenu moraju se ugledati na trenere. Poslali su lošu slikuzaključio je Pivić.


