Španjolski klub – Betis pojačao igrački kadar dolaskom brazilskih reprezentativaca – Antoni Mateus dos Santos.
24-godišnji krilni napadač stigao je na posudbu do kraja tekuće sezone iz Manchester Uniteda. Andaluzijski klub preuzeo je veći dio njegove plaće do kraja tekuće sezone.
Engleski velikan tako se barem privremeno “oslobodio” jednog od najvećih, ako ne i najvećeg transfernog “promašaja” u klupskoj povijesti. Naime, tijekom kolovoza 2022. godine “Crveni vragovi” su za njegov transfer iz Ajaxa izdvojili čak 100 milijuna eura, dok sam Brazilac svojim nastupima na terenu nije opravdao niti dio novca uloženog u njegov dolazak.
Sada će u taboru “zeleno-bijelih” pokušati “oživjeti” svoju karijeru koja je u ogromnom padu.


