Jedan od junaka povijesnog uspjeha Boraca iz Banja Luke u Europi, golman Filip Manojlović napustio je klub.
Tijekom ljeta, Filip je došao do borca i prerastao u vrlo kratko vrijeme do vođu tima.
Upravio je svojim dobrim strankama da se naplaćuju u posljednjim satima prijelaznog roka.
Njegov novi klub Đurgarden se natječe u Švedskoj ligi.
Prijenos koji sam također potvrdio klub iz Banja Luka.
” Filip Manojlović napustio je naše redove, a karijera se nastavlja u Đergardenovom timu. Potpuno je dao doprinos svojoj obrani na zlatnim stranicama našeg kluba u kojima će zauvijek imati prijatelje. Fico hvala na svemu i želim vam puno sreće u nastavku vaše karijere“Najavio je borac


