Radnicki iz NIS -a i Macva, igrao je bez golova u drugom meču za punjenje Super lige Srbije. Sastanak u Sabacu, ponudio je pucnjeve u okviru cilja, za razliku od onog u Novom Tugu.
Kao i u Novom Tugu, u Sabacu, poluvremeni je završen bez golova. S dva žuta kartona u domaćinu u prvih 15 myunuta susreta. Radnicki ima loptu u svom posjedu. Kao i broj udaraca koji je bio bolji za Nislovi. Po onom u kutiji sijena bilo je 2: 1 za još uvijek trenutni Superligaš.
Treneri su se promijenili u drugom poluvremenu. ILIC je dobio karticu od Radnika. Radnicki je bio aktivniji u posjedu i u ovom dijelu utakmice i broju snimaka. Ali bez pucanja na gol ekipe za pola sata u drugom komadu. Dakle, to je 0: 0 do kraja utakmice.
Radnička će biti 1. lipnja u nedjelju od 17:30 sati. Proslavite mačvu u Revanu.
Foto: FK Radnicki NIS (ilustracija


