PETRIĆ NAKON DERBIJA: Nisam zadovoljan remijem

U prvom ovosezonskom vječnom derbiju nogometaši Partizana i Crvene zvezde odigrali su u Humskoj neriješeno (1-1).

Partizan je krenuo vrlo sporo, protivnik je imao inicijativu veći dio prvih 45 minuta, ali je od kraja poluvremena do kraja uspio stvoriti nekoliko prilika.

Trener Partizana Gordan Petrić na kraju nije bio zadovoljan remijem.

Rekao sam dečkima da daju sto posto, dali su i više od toga. Uličarskim rječnikom rečeno, obojica smo “rastrgani”. Nadam se da su ljudi uživali u igri i prilikama. U ovom trenutku nisam zadovoljan remijem, bili smo bliže pobjedi u drugom poluvremenusmatra trener Partizana i dodaje:

Ne mogu biti zadovoljan početkom, ušli smo nervozno u utakmicu, bilo je problema s kornerima, neke nismo trebali izvoditi. Pohvalio bih Belića koji je bio bonus, donio nam je ono što nam je trebalo u sredini terena, kao i novake, bili su za pohvalu, sada se trebaju okrenuti sljedećoj utakmici. Moram dodati da ne volim zvati suce, obje momčadi trebaju biti dostojanstvene iu pobjedi iu porazukazao je Petrić.