Admir Adžem, trener GOŠK-a, je za portal MeridianSportBH najavio novu sezonu u WWin ligi BiH.
Nova sezona u WWin ligi BiH počinje ovog vikenda, a za neke klubove već je počela evropskim utakmicama, dok GOŠK započinje susretom protiv Radnika.
Nakon pauze i pet sedmica priprema, ostaje nam još sedmica do prve utakmice. Pripreme su prošle dobro, napravljene su promjene u timu i dovođeni su novi igrači. Očekujemo još dva nova igrača tokom ove sedmice kako bismo bili spremni za prvenstvo.
Cilj GOŠK-a u narednoj sezoni je zadržati status premijerligaša. Trener Adžem ističe da žele biti iznad crte timova koji ispadaju i da se pojedini igrači istaknu kako bi klub u budućnosti pravio transfere.
Izvor: ( sport1.oslobodjenje.ba / Fudbalski.com )


