Amar Dedić potezom nakon utakmice pokazao zašto će biti istinski lider bh. reprezentacije

Zmajevi su od 57. do 85. minute vodili 1:0, a onda su u tri minute primili dva gola i ostali bez šanse za plasman na Euro.

Dan nakon utakmice oglasio se Amar Dedić, jedan od najboljih pojedinaca na meču, koji je odigrao krucijalnu ulogu kod prvog gola Zmajeva, ali je nažalost nedugo potom zbog povrede morao napustiti igru.

Dedić se oglasio putem Instagrama i porukom koju je poslao pokazao zašto će biti istinski lider bh. reprezentacije u godinama koje slijede.

Iskreno, pokušavam se nekako sabrati i naći riječi za ono sinoć.

Nakon svega što se izdešavalo u zadnjih par mjeseci, od razočarenja i bolnih momenata, ova ekipa se sastala sa jednim ciljem, da obraduje svu naciju i sav naš narod širom svijeta.

Bili smo jako blizu da ostvarimo san. Realno, zaslužila je ova nacija to, a pogotovo ekipa koja je pokazala sinoć kako se bori i igra srcem za svoju domovinu.

Za kraj, nikada ne smijemo gubiti nadu. Trebamo vašu podršku! Čvrsto vjerujem i siguran sam da će ova ekipa u budućnosti boriti se do zadnjeg da ostvari veliki uspjeh za našu Bosnu i Hercegovinu, poručio je Dedić u objavi koja je skupila preko 12.000 lajkova.