Fudbalski klub Partizan igra sutra važan meč u borbi za jesen u Evropi. Crno-beli se suočavaju sa Gentom, koji vodi sa 1:0 iz prvog meča u Beogradu.
Svoja očekivanja za sutrašnji meč iznio je lijevi bek Partizana Nikola Antić.
-Odigrali smo solidno na neki način. Primili smo gol, ali imamo šanse za prolaz. Ova utakmica je ključna za sezonu, važno je vratiti se sa uspjehom, igrati u Evropi. To je važno za klub, za zemlju, važno je za sve nas, izjavio je Antić za klupsku stranicu i dodao:
-Protivnik je brza ekipa, mladi igrači koji znaju šta žele. Analizirali smo ih, želimo ih taktički nadmudriti i najvažnije je vratiti se sa pozitivnim rezultatom za nas.
Pripreme za utakmicu su skoro završene, sada je na redu samo realizacija rada:
-Radimo intenzivno od početka, imamo dobru grupu momaka i nadamo se povoljnom ishodu.
Izvor: ( www.sportskacentrala.com / Fudbalski.com )


