BAHAR NAKON POBJEDE: Nisam mogao zamijeniti Hwana, trebao je igrati kraće

Nogometaši Crvene zvezde pobijedili su Radnički na Marakani s minimalnih 1:0, u utakmici 10. kola Superlige.

Iako se momčad nakon poraza od Čukaričkog vratila na pobjednički kolosijek, navijači ne mogu biti zadovoljni igrom, zbog čega su se čuli zvižduci s tribina.

Navijači su u pravu. Moramo igrati bolje, zabijati više golova i stvarati više prilika. Moramo biti bolji u presingu. Mi to sve znamo, mi ćemo to promijenitirekao je izraelski izbornik.

Sheriff Endiaye još nije opravdao status velikog pojačanja.

Trudio se, ponekad puno pomaže momčadi. Davao nam je zraka u trenucima kada je suparnik napadao. Imao je dobru energiju. Još samo treba prvi gol i nakon toga će biti sve boljismatra Bahar.

Igra nije postala tečnija niti nakon zamjene tri igrača na poluvremenu.

Još se prilagođavamo, doveli smo nekoliko novih momaka. Bitno je da u srijedu dobro odradimo. Znali smo da ovu utakmicu moramo dobiti nakon dva poraza u prvenstvu. Zamijenio sam tri, znači nisam bio zadovoljan s njima. Dobro smo krenuli, stvarali šanse, ali u drugom poluvremenu nismo bili takvinavodi trener srpskog predstavnika u Ligi prvaka.

Iako je želio odmoriti Hwana, nije mogao.

Bilo je planirano da igra 60 minuta, možda i nešto manje. Hvan se tek uklapa u momčad, ali nisam ga mogao zamijeniti jer je uz Ivanića bio najbolji igrač na terenuocijenila je Bahar.