Baltika savladala Borca u prvom pripremnom meču u Antaliji

Već u trećoj minuti zabilježili smo priliku za Borac. Udarac Vuković izbolkirali su igrači Baltika.

Ruska ekipa je  zaprijetila sedam minutu kasnije kada je Kuzmin bio u solo prodoru. Dao je on sebi dug for pa je golman Milošević uhvatio loptu. Već u sledećem napadu pokušao je Kvržić, ali je bio izblokiran.

U većem dijelu prvog poluvremena Borac je imao veći posjed lopte, ali nije bilo prilika. Kolumbijac Herera je u 38. minuti bio oboren u šesnaestercu ruskog tima. Tražili su Banjalučani penal, ali nisu ga dobili.

U nastavku je na teren izašao kompletno izmijenjeni tim Borca. Ostao je samo na golu Milošević. To je ekipa Baltika iskoristila i povela je u 50. minutu golom Čileanca Angela Henriqueza. Šutirao je on sa vrha šesnaesterca po zemlji i matirao je  Miloševića.

Mogao je na suprotnoj strani Vranješ u 57. minuti do gola. Tukao je  sa 17-18 metara ali pored gola.

Od 65. do 83. minute oba tima su imala po dvije dobre prilike, ali napadači nisu bili precizni. Baltika je do drugog gola stigla u 83. minuti  Fernandez je dobro uposlio Lazareva kojem nije bilo teško pogoditi gol Borca.

BORAC: Milošević, Kvržić, Ćelić, Šušić, Herera, Grahovac, Terzić, Blagaić, Čavić, Vuković, Lukić. Još su igrali: Pavlović, Jurilj, Pejović, Jokić, Subić, Fićović, Nušić, Kulašin, Vranješ, Hrelja, Makarić