Bayern uništio pobjednika Europske lige na startu nove sezone! (VIDEO)

Branitelj naslova u Bundesligi Bayern München nastavlja dominaciju na početku nove sezone.

U prvom kolu elitnog ranga njemačkog nogometa demolirali su pobjednika Europske lige Eintracht Frankfurt na svom terenu rezultatom 5-1.

Sve je odlučeno već u prvih 45 minuta kada su Bavarci postigli sve golove.

Već u 11. minuti bilo je 2-0, nakon zgoditka Benjamina Pavara. Prije toga momčad iz Frankfurta je u 5. minuti startao Joshua Kimmich.

U 29. minuti u igru ​​je uvršteno veliko pojačanje iz Liverpoola, Sadio Mane, nakon asistencije Gnabryja.

Ako je i bilo dvojbi, do kraja poluvremena otklonili su ih Jamal Musiala u 33. minuti, kao i Gnabry koji je nakon asistencije postigao pogodak.

Za oba posljednja pogotka asistirao je prekaljeni Thomas Müller.

Utješni pogodak u drugom dijelu postigao je Francuz iz Eintrachta Randal Kolo Muani smanjivši rezultat na 5-1 u 61. minuti.

Ipak, unatoč uvjerljivoj prednosti Bayern je u drugom poluvremenu kontrolirao zbivanja na terenu i imao inicijativu pa domaćin nije imao šanse.

Na kraju je postigao još jedan pogodak, kada je Musiala u 83. minuti drugi put zatresao mrežu za konačnih 6-1.

Srbijanski reprezentativac i MVP Europske lige Filip Kostić igrao je za domaće do 74. minute, dok je tri minute ranije zaradio žuti karton.