BEZ POBEDNIKA: Roma i Fiorentina odigrali nerešeno (VIDEO)

U okviru 15. kola Serije A fudbaleri Rome i Fiorentine odigrali su nerešeno, a rezultat je bio 1:1.

Ovu utakmicu su obeležila dva crvena kartona za domaće fudbalere, prvo je isključen Zalevski u 64 minutu, a potom i Lukaku, on je zaradio direktan crveni zbog opasnog starta 6 minuta pre kraja meča. Roma je povela u petom minutu igre, kada je Dibala uposlio Lukakua, koji je iz neposredne blizine postigao pogodak.

Fiorentina je došla do izjednačenja u drugom poluvremenu, kada je strelac bio Lukas Martines Kuarta pogotkom u 66. minutu.

Roma je sada četvrta na tabeli sa 25 bodova, dok Fiorentina je na sedmoj poziciji sa bodom manje. U narednom kolu, Roma gostuje Bolonji, dok će Fiorentina dočekati Veronu.