Bivši igrač Zvezde pogodio Vojvodinu “preslikanim” eurogolovima za pobjedu nad Napretkom (VIDEO)

Nogometaši Vojvodine pobijedili su na stadionu “Karađorđe” Napredak iz Kruševca rezultatom 2:0, u sklopu 18. kola Superlige.

Oba pogotka postignuta su u završnici prvog poluvremena i to na gotovo identičan način.

U 34. minuti Milan Lazarević bio je precizan s ruba šesnaesterca nakon što je primio loptu na desnoj strani, a onda je Andrija Radulović, bivši igrač Crvene zvezde, postigao eurogol u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena.

Vojvodina je sada na šestom mjestu na tablici sa 25 bodova, dok je Napredak tek na 14. poziciji sa 17 bodova.

Vojvodina u sljedećem kolu gostuje Radničkom iz Niša, koji je danas upisao veliku pobjedu nad Partizanom i pomaknuo ga s prvog mjesta, dok će Kruševljani igrati protiv Mladosti u Lučanima.