Napadač iz Gane Ibrahim Mustafa idućeg proljeća nosit će dres Radničkog. Mustafa je rođen 18. lipnja 2000. godine i pojačat će konkurenciju na poziciji krilni igrač.
– Želim naglasiti da sam jako sretan što sam ovdje, veselim se novom angažmanu. Nadam se da ću pomoći momčadi na najbolji mogući način. Radnik je jako dobar klub i zaslužuje najbolje. Čuo sam puno dobrih stvari o Radničkom, njegovoj povijesti, ne znam puno o tome, ali veselim se što ću sada imati priliku naučitirekao je Mustafa
Ibrahim Mustafa je u “Čair” došao iz Vojvodine, a ima i dugu karijeru u srpskom nogometu gdje je igrao za Crvenu zvezdu, Novi Pazar, Radnički iz Sremske Mitrovice i Zlatibor. Kada je riječ o inozemnoj karijeri, igrao je za LASK iz Linza. Za Novosađane je odigrao 11 utakmica u svim natjecanjima i postigao jedan gol.


