Nogometaši Partizana odigrali su samo neriješeno na gostovanju kod Mladosti iz Lučana 1:1. Tako su izgubili drugo mjesto na tablici jer Vojvodina sada ima bod više.
Crno-bijeli su odigrali vrlo lošu utakmicu, a svemu tome treba dodati da su više od 55 minuta igrali s igračem više.
Nakon susreta trener Srđan Blagojević istaknuo je kako je njegova momčad “izbacila” prvo poluvrijeme te da u tom dijelu igre nisu učinili ništa.
– Mnogo pitanja, razloga za razmišljanje. Propali smo prvo poluvrijeme. Mladost je igrala u niskom bloku, zatvarala prostor, prijetila iz kontranapada. Imali su jednu priliku, zabili gol. Imali su par ozbiljnih kontri. Nismo uspjeli pronaći odgovor, nije bilo ni agresije. Drugo poluvrijeme, imali smo igrača više, zadovoljniji sam drugim poluvremenom, prije svega energijom i odgovorom na situaciju. Uspjeli smo srećom izjednačiti. Imamo puno posla, puno toga za napraviti. Nadam se da će u sljedećim utakmicama napredak biti vidljiviji. Imamo se za što boriti, rekao je Srdjan Blagojević


