Fudbaleri Crvene zvezde večeras igraju prvi meč plej-ofa Lige šampiona kao gosti Bodou, a revanš je za sedam dana u Beogradu.
Crvena zvezda se direktno plasirala u posljednje kolo kvalifikacija, dok je Bodo bio bolji od poljske Jagjelonije u prethodnom dvomeču. Posljednji put kada je Crvena zvezda gostovala u Norveškoj bilo je u sezoni 2005/06 kada je u grupnoj fazi Lige UEFA poražena od Tromza rezultatom 3:1.
Duel između Bodo Glimta i Crvene zvezde počinje večeras od 21 sat, a prenosit će ga RTS i TV Arena.
Izvor: ( www.sportskacentrala.com / Fudbalski.com )


