Trener Borca Mladen Žižović naglasio je prije putovanja u Konjic da njegov tim ponovo ima problema sa odsustvima, ali da se postepeno kompletiraju. Dodaje i da, uprkos svemu, Borac ima širok kadar koji može odgovoriti zadatku.
– Sutra je jako važna utakmica u Konjicu, oni su u odličnom ritmu, sa četiri uzastopne pobjede. U dobrom su raspoloženju, nakon sporijeg starta su se malo stabilizirali i igraju dobro, posebno kod kuće. Imaju nekoliko igrača na koje moramo obratiti pažnju, posebno u napadu. Idemo da pokušamo donijeti sva tri boda, kako bismo se što više približili vrhu tabele s obzirom da smo ove godine postavili visoke ciljeve. Što se tiče igračkog kadra, polako se okupljamo, igrači se vraćaju, ali možda ćemo biti bez nekoliko fudbalera, kao što smo bili i prošle utakmice. Ipak, imamo dovoljno kvalitetnih igrača da odgovorimo na izazov, rekao je Mladen Žižović pred utakmicu u Konjicu.
Junak pobjede nad Veležom u subotu u zaostaloj utakmici 1. kola Sandi Ogrinec se nada nastavku pozitivnog niza.
– Utakmica protiv Veleža je bila vrlo teška, ali mislim da smo zasluženo pobijedili. Već danas krećemo na put, sutra igramo protiv Igmana i nadamo se novoj pobjedi. Trebalo mi je malo vremena da se vratim u ritam utakmica i treninga. Hvala Bogu, postigao sam pogodak, ali najvažnije je što smo pobijedili i nadam se da ću nastaviti postizati golove i asistencije.
Izvor: ( sport1.oslobodjenje.ba / Fudbalski.com )


