Borislav Grbavac: Čestitam Zrinjskom na pobjedi i želim im sve najbolje

Borislav Grbavac, pomoćni trener Posušja, obratio se novinarima na večerašnjoj konferenciji za medije nakon utakmice 29. kola WWin lige BiH i poraza od Zrinjskog rezultatom 0:1.

Posušje je na Mokrom docu poraženo od Plemića sa 0:1, a poslije utakmice, Grbavac je iskoristio priliku, pa je pohvalio svoju ekipu, te je dodao kako njegov tim svaku utakmicu započinje sa tri ili četiri igrača koja imaju zaštićeno godište.

Pohvalio bih našu ekipu i naše mlade momke. Ekipa Posušja svaku utakmicu započinje sa tri ili četiri igrača sa zaštićenim godištem, dok ostale ekipe imaju puno problema sa zaštićenim godišitem. Drago mi je da se ti momci razvijaju na pravi način, kazao je Grbavac, pa dodao:

Što se tiče utakmice, u prvom poluvremenu smo i mi i Zrinjski igrali puno bolje nego u drugom poluvremenu, ali nismo imali mirnoće u zavšrnici. U drugom poluvremenu su oni jako dobro reagovali, spustili su zadnju liniju i sa promjenom štopera su dobili na tome gdje su nas iznenadili, a nakon toga nismo dobro reagovali.

Grbavac je potom čestitao Zrinjskom na pobjedi, te je Plemićima poželio sve najbolje u narednom periodu.

– Čestitam Zrinjskom na pobjedi i želim im sve najbolje. Imaju još i finale Kupa, pa neka dobiju ono šta zasluže, a mi ćemo se okrenuti našim utakmicama i probati doći do četvrtog mjesta, kazao je Grbavac.

Inače, Posušje će u narednom kolu igrati u gostima protiv Veleža.