Bukari pred utakmicu sezone vodio Zvezdu do pobjede u Novom Sadu (VIDEO)

Nogometaši Crvene zvezde pobijedili su Vojvodinu u Novom Sadu rezultatom 2-1 u 16. kolu Super lige.

Tako je napravljena uspješna uvertira pred odlučujuću utakmicu Lige prvaka protiv Young Boysa, u borbi za nastavak natjecanja u Europskoj ligi.

Crveno-bijeli su poveli već u 3. minuti nakon vrlo loše reakcije vratara domaćih Carevića. Điga je s posljednje linije poslao dugu loptu do Bukarija, koji je svojom brzinom karakteristično pogodio bliži kut gola.

Hwang je mogao gotovo udvostručiti prednost, ali pogodio je samo gredu, a ne i mrežu.

No, uslijedio je odgovor Novosađana u 13. minuti. Crnomarković je potom sjajno dubinski proigrao nekoliko igrača do Milosavljevića u petercu, koji se odlično snašao i proigrao Glazera za 1-1.

No, remi nije dugo potrajao, jer je Bukari drugim golom vratio prednost gostujućoj momčadi. Nakon ubačaja Ivanića nastala je gužva pred golom Vojvodine, kada je obrana vrlo loše reagirala jer je nekoliko igrača krenulo na Endiajea. Iskoristio je to Zvezdin napadač i ostavio reprezentativca Gane potpuno samog, pa mu nije bilo teško zabiti i drugi put.

S rezultatom 2-1 otišlo se na odmor.

Već na početku drugog dijela igre Norman Campbell je sjajno šutirao, ali je vratnicu svoje momčadi obranio Glazer.

Nakon toga opasne udarce iz daljine prema Vošinom golu uputio je prvo Ivanić, ali je bio nedovoljno precizan, a potom i Kanga iz čijeg je pokušaja Carević pospremio još jedan pogodak u mrežu svoje momčadi.

Carević je potom u 76. minuti nakon karakterističnog prodora spriječio Lučića da postigne pogodak.

U završnici utakmice Bahar se najviše oslanjao na obranu iu tome je uspio, jer domaći nisu stigli do izjednačenja.

VOJVODINA (4-2-3-1): Tsarević – Lazarević, Jeličić, Crnomarković, Giorbelidze – Salgueiro, Milosavljević – Radulović, Zukić, Malbašić – Vukanović.

CRVENA ZVEZDA (4-1-4-1): Glazer – Nedeljković, Điga, Dragović, Nikolić – Stamenić – Bukari, Kanga, Hvan, Ivanić – Endijaje.