BUNDESLIGA: Rezerve Borussije uspjele apsolutni preokret u 10 minuta! (VIDEO)

Nogometaši Borussije Dortmund slavili su u 2. kolu Bundeslige na gostovanju kod Freiburga s 3-1, nakon ekspresnog preokreta na kraju.

Domaći su na poluvrijeme otišli s prednošću od 1:0 golom Gregorića u 35. minuti. Loptu je glavom smjestio u mrežu nakon što mu je Günter na isti način namjestio nakon ubačaja.

U razdoblju od 77. do 88. minute tri pričuve Milijunaša donijele su potpuni preokret svojoj momčadi.

bundesliga: rezerve borussije uspjele apsolutni preokret u 10 minuta! (video)
Ušao u igru ​​strijelac prvog pogotka za Borussiju FOTO: Borussia Dortmund

Domaće je udarcem iz daljine pokrenuo Bajno Gittens, kada je vratar Flaken vrlo loše reagirao i lopta mu je prošla između ruku.

Prijelomni trenutak dogodio se u 84. minuti kada je nakon fantastičnog prodora strijelac prvog pogotka ušao u šesnaesterac i pronašao Juliana Branta koji je prvo proigrao Mukoka, a ovaj se našao na pravom mjestu i snažno matirao. loptu u mrežu.

Samo tri minute kasnije Mariusz Wolf je sjajnim driblingom stvorio prostor za udarac u šesnaesterac i sjajnim udarcem s desne strane suprotnom nogom postavio konačan rezultat.