Nogometaši Partizana poraženi su u Novom Sadu od Vojvodine 3:0 pa će se do kraja prvenstva boriti s Novosađanima za drugo mjesto.
Nakon utakmice vidno i očekivano razočaran bio je trener Partizana Dami Čakar.
– Utakmica je odlučena eurogolom u prvom poluvremenu. Sve nakon toga bio je veliki pad koncentracije. Žao mi je zbog svega. čak me je i sram. Poraz je prevelik, mi smo Partizan, nisam navikao ovako uvjerljivo gubiti utakmicerekao je Damir Čakar za TV “Arena Sport”.


