Cristiano pomjera granice normalnog!

Cristiano Ronaldo je i s 38 godina izuzetno dominantan na terenu. Čuveni Portugalac večeras je raspoložen u duelu Al Nasra i Al Raeda i pokazao je kako još uvijek u njemu ima poprilične moći.

Cristiano Ronaldo je godinama unazad bio jedan od najspremnijih fudbalera na svijetu, a i s 38 godina izgleda zaista fenomenalno.

Istina, njegove fizičke mogućnosti nisu kao prije nekoliko godina, ali je Portugalac još uvijek istinska zvijer.

To je i pokazao večeras u jednom napadu svog tima. Lopta se za njegov klub činila izgubljenom, no potom je uslijedio trk portugalske zvijezde koji je pokazao da je još uvijek prava mašina.

صارووخ ماديرا بعمر

تابع الحساب الاساسي : @i_Carl0 pic.twitter.com/eW1KgToxOH
— ميديا داريو (@Miadieadario) April 28, 2023

CR je uspio doći do lopte, ali defanzivac je na kraju ipak izašao kao pobjednik jer se lopta odbila od Portugalca i otišla u gol aut.

Ronaldo je večeras postigao vodeći gol za svoj tim u četvrtoj minuti. Nije mu bilo teško zabiti glavom s nekoliko metara, piše Sportsport.ba.

Imao je potom još nekoliko pokušaja prema protivničkom golu, uključujući i jedne škarice, no nije uspio zabiti i drugi gol.Al Nassr od 55. minute vodi s 2:0 pogotkom Ghareeba i nalazi se pred pobjedom u ovom duelu.

Al Nassr bi s večerašnja tri boda ostao u igri za titulu prvaka na pet kola prije kraja. Ovaj tim bi eventualnim trijumfom došao do 56. boda.

Vodeći na tabeli je Al Ittihad s 59 bodova i utakmicom manje, a u vrhu su još Al Shabab s 50 i Al Hilal s 49 bodova.