Čukarički se raspalio i iskoristio udarac TSC-a da mu se približi, Lukovićeva majstorija bila nedovoljna za pobedu (VIDEO)

Danas su odigrane posljednje tri utakmice odgođenog 9. kola Superlige Srbije, čime je završena jesenja polusezona.

Najviše razloga za zadovoljstvo imali su nogometaši Čukaričkog koji su na Banovom brdu svladali Mladost rezultatom 3:0.

Na poluvrijeme su vodili 2:0 golovima Endie u 7. i mladog Mihajla Cvetkovića u 43. minuti. Luka Adžić bio je asistent kod oba pogotka. Konačan rezultat postavio je Igor Miladinović u 70. minuti.

Iako nije dobro počeo, Čukarički je prvi dio sezone završio na četvrtom mjestu s 29 bodova, doduše 8 manje od trećeplasiranog TSC-a i 17 manje od drugoplasirane Crvene zvezde.

No, TSC je propustio priliku da se dodatno učvrsti na trećem mjestu i prednost u odnosu na prvog pratitelja učini dvoznamenkastom. Momčad sa sjevera remizirala je s Napretkom na svom stadionu, a utakmica je završila 1-1.

Domaći su na poluvrijeme vodili golom Uroša Milovanovića već u 9. minuti kada vjerojatno mnogi nisu očekivali rasplet kakav se dogodio na kraju. Ipak, Đorđe Jovanović je u 61. minuti izjednačio i postavio konačan rezultat.

Nakon velikih pobjeda nad Novim Pazarom i Čukaričkim, niz IMT-a prekinut je u Ivanjici, gdje je također završen dvoboj s domaćim Javorom rezultatom 1-1.

Gosti su vodili na poluvremenu golom Miloša Lukovića u 34. minuti, a prethodio mu je majstorski potez kojim se oslobodio svog čuvara. Time je još jednom potvrdio svoj potencijal i samo je pitanje u kojem će europskom klubu igrati u drugom dijelu sezone, a IMT očekuje veliku zaradu.

Ovaj put njegov pogodak nije bio dovoljan za trijumf, već je u 60. minuti izjednačio Petar Gigić, nakon čega su mreže na obje strane mirovale.