Želje su slavile rezultatom 2:0, ali golove su postigle tek u sudijskoj nadoknadi kada je Boljević dva puta pogodio mrežu Bijeljinaca.
Čestitke igračima na karakteru je uputio trener Plavih Denis Ćorić nakon utakmice.
– Sve čestitke momcima na karakteru, zalaganju i vjerovanju tokom cijelih 90 minuta, što nas je na kraju nagradilo golovima u sudijskoj nadoknadi. Iako je bilo teško protiv defanzivnog bloka Radnika, uspjeli smo da se izborimo za pobjedu. Najbitnije je što smo ostali mirni i vjerovali do kraja utakmice, što nam je na kraju donijelo dva gola, izjavio je Ćorić i zaključio:
– Utakmica je bila zanimljiva, puna tempa i ritma, a pobjeda nam mnogo znači za samopouzdanje. Sada slijedi odmor od dva-tri dana, a onda putujemo u Trebinje. Idemo dalje!, poručio je trener Željezničara.
Izvor: ( sport1.oslobodjenje.ba / Fudbalski.com )


