Dibala rapsalio Olimpiko, Inter napravio dobru uvertiru pred derbi za razliku od Milana (VIDEO)

U Italiji su u utorak bile na programu tri utakmice.

Prva na programu je bila utakmica između Sasuola i Milana koja je završila bez golova. najzanimljiviji detalj se desio sredinom poluvremena kada je Berardi promašio penal, pošto je Manjan bio uspešniji u tom duelu.

U drugom poluvremenu nije bilo nijedne prilike, a koliko je meč bio siromašan govori da je „najzanimljiviji“ detalj bila povreda Domenika Berardija koja uopšte nije izgledala dobro i on je napustio igru.

Milan pred derbi sa Interom ima 8 bodova iz 4 utakmice, dok Sasuolo ima 5 bodova.

Inter je bio ubedljiv u Milanu protiv Kremonezea i slavio je 3:1. U prvom poluvremenu je meč već bio praktično rešen, pošto je golovima Koree i Barele ekipa Simonea Inzagija imala 2 gola viška.

U drugom delu Lautaro Martinez je postigao sjajan gol iz solo prodora, da bi pred sam kraj novi prvoligaš preko Okereka smanjio na 3:1.

Inter ima 9 bodova posle 4 kola, dok Kremoneze je još uvek bez bodova.

Roma je na prepunom Olimpiku odigrala sjajn meč protiv Monce i slavila je sa 3:0.

U prvom poluvremenu bilo je već 2:0, a oba gola je postigla nova zvezda „Vučice“ Paulo Dibala. Prvi put posle sjajnog solo prodora, drugi put posle odbitka posle šuta Abrahama.

U drugom poluvremenu konačnih 3:0 je postavio Ibanjez.

Roma ima 10 bodova posle 4 kola, dok Monca i dalje bez bodova.