Za fudbalere Crvene zvezde u sredu je ključni duel za ulazak u Ligu šampiona.
Crveno-beli su u prvom duelu plej-ofa poraženi sa 2:1 od norveškog Bodo Glimta.
Pred revanš, o očekivanjima je govorio Zvezdin defanzivac Naser Điga.
– Svakodnevno se pripremamo za revanš, svjesni značaja utakmice koja nas očekuje u sredu. Znali smo i prije prve utakmice protiv Bode Glimta da su fantastičan tim, što su i pokazali u Norveškoj. Moramo biti oprezni, ali isto tako znamo da posjedujemo kvalitet i da to treba da potvrdimo na terenu. Sada je red na nas da pokažemo kako igramo kod kuće i koliku moć posjeduje Marakana. Gdje god da igramo imamo podršku. Svi su vidjeli da su navijači bili uz nas i u Norveškoj, a znamo da su prešli dug put. Veoma smo im zahvalni na tome, ali u isto vrijeme želimo istaknuti koliko će nam značiti ispunjene tribine Marakane u sredu. Sve je lakše kada je stadion pun, atmosfera je neverovatna i nijednom protivniku u toj situaciji nije lako. Igraćemo za Zvezdaše. Vjerujem da će se također i priključiti akciji kluba i doći u crveno-belim dresovima. Samo nas jedan korak dijeli od Lige šampiona, sa 50 hiljada navijača na stadionu, imaćemo 12. igrača na terenu, to može biti i odlučujući faktor, rekao je on.
Revanš Crvene zvezde i Bodea je na programu 28. avgusta od 21 sat na stadionu “Rajko Mitić”.
Izvor: ( www.sportskacentrala.com / Fudbalski.com )


