Dinamo iz Zagreba je doživio veliki poraz na početku novog formata Lige šampiona.
Večeras su izgubili od Bayerna sa rezultatom 9:2. Bavarci su poveli sa 3:0, ali Dinamo je smanjio na 3:2.
Nakon toga, ekipa se potpuno raspala i primila još šest golova. Postali su prvi tim koji je primio devet golova u ovom takmičenju.
Bayernu su na večerašnjem meču poništena dva gola.
Izvor: ( www.sportskacentrala.com / Fudbalski.com )


