Nogometaš iz Srbije, Dominik Dinga, pronašao je novi klub.
U narednoj sezoni, Dinga će nositi dres Petžalke, slovačkog drugoligaša. Klub koji je još uvijek ostao u lošem sjećanju navijačima Partizana nakon što su ih 2005. godine izbacili iz kvalifikacija za Ligu prvaka u jedanaestercima.
Dinga prelazi u Petzhalku nakon kratkog vremena provedenog u bjeloruskom Šahtaru.
Iako ima samo 26 godina, Dinga je igrao za različite klubove tokom svoje karijere.
Počeo je karijeru u Vojvodini, prije nego što je prešao u Rusiju u Rubin. Zatim je igrao za Partizan, gdje je za šest mjeseci provedenih u klubu odigrao samo dvije utakmice. Nakon Partizana, igrao je za Dinamo u Minsku, te bio član Naftana iste zemlje, kao i kazahstanskog Ordabashija.
Izvor: ( www.sportskenovosti.net / Fudbalski.com )


