Dino Dizdarević sa dva gola srušio Čelik

Fudbaleri TOŠK-a pobijedili su Čelik rezultatom 2:0 u posljednjoj utakmici 24. kola Prve lige Federacije Bosne i Hercegovine.

Prvo poluvrijeme ovog susreta najviše će se pamtiti po tome što su Robijaši, iz nepoznatog razloga, nakratko ušli na teren i tako izazvali prekid utakmice. Ubrzo su se vratili na tribinu, a meč je nastavljen. Bio je to 25. minut. Treba napomenuti i to da su gosti nešto kasnije pogodili stativu.

Domaćin je poveo u 72. minuti. Nakon centaršuta iz slobodnog udarca, lopta je došla do Dine Dizdarevića, koji je poslao u mrežu.

Ekipa iz Tešnja je udvostručila prednost deset minuta poslije. Dosuđen je penal u njihovu korist, a u pogodak ga je realizovao Dizdarević.

Rezultat se više nije mijenjao. TOŠK je stigao do važne pobjede u borbi za opstanak.