Korejski fudbaler In Beom Hvang je napustio Crvenu zvezdu pri kraju letnjeg prelaznog roka.
U isto vrijeme će nastaviti igrati Ligu šampiona, ali ovaj put sa Fejenordom iz Roterdama.
Već je predstavljen u novom klubu i dao je intervju za klupsku televiziju.
– Presrećan sam, jer znam koliko je ovo veliki klub. Moj nekadašnji saigrač Spajić mi je pričao o klubu. Veoma lijepe stvari. Rekao je: “doneo si pravu odluku”. Nadam se da ću se predstaviti navijačima na ovom izvanrednom stadionu. Jer, čuo sam da je pun na svakoj utakmici. Ne mogu dočekati da zaigram pred našim navijačima, rekao je on.
Rok za licenciranje igrača za Ligu šampiona ističe večeras u ponoć. Očekuje se da do kraja dana, Zvezda ozvaniči transfer Radeta Krunića kao Hvangove zamjene.
Izvor: ( www.sportskacentrala.com / Fudbalski.com )


