Siniša Dobrašinović, trener nogometaša u Nish Radnicku, najavio je prije sastanka trećeg kruga popisa za play lige Srbije.
NIS iz NIS -a će gosti željeznicu u Panzhevu. Četiri runde do kraja su na mjestu koje ih vodi do baraga za punjenje SLS -a.
–Očekuje nas strašan meč i izuzetno dobar protivnik. Željeznica je tim koji pokušava igrati kroz “posjedovanje” lopte i tako stvara priliku. Ovo će biti zanimljiva igra, zbog toga, jer imamo sličan stil igre. Imaju vrlo dobre igrače, poput Milunovića, koji pruža sigurnosne timove i golmane Popovića. Imaju i dobre mlađe igrače, poput Mitrovića. Dobro se spremamo za ovu igru i idemo na pobjedu. Igramo dobro, ali u prethodnim mečevima nedostajalo nam je malo sreće, koncentracije i možda znanja. Vjerujem da će jedna pobjeda pokrenuti sve. Pa, progonimo se prema pobjedi i nadam se da ćemo je snimiti u PancevuIstaknuo je Dobrašinovinovi.
Utakmica ravnina i radnika, igra sutra od 18:30.


