

OFK Beograd je dobio novog igrača u liku Edmunda Adda, koji će do kraja sezone biti pozajmljen iz Crvene zvezde. Nekadašnji reprezentativac Gane će nastaviti svoju karijeru u Super ligi Srbije, ali ovaj put u OFK Beogradu. Transfer je bio dugotrajan, s obzirom na pregovore sa šerifom iz Tiraspola. Konačno je sve završeno i Ado je spreman za novi izazov.
Članak Ado u OFK Beogradu se prvi put pojavio na fudbalski.com.
Izvor: ( www.sportskenovosti.net / Fudbalski.com )


