Bivši igrač Tuzla Cityja, Đorđe Pantelić, nastavit će svoju karijeru u WWin ligi BiH, jer je potpisao ugovor sa Radnikom iz Bijeljine.
Ovo će biti povratak Pantelića u Radnik, gdje je već igrao prije dolaska u Tuzla City, a također je nastupao i za Velež u BiH.
Nakon što je Tuzla City ispao u niži rang takmičenja, Pantelić je napustio tim i pridružio se Radniku tokom priprema za novu sezonu. Iako je razmatrao neke opcije u inostranstvu, odlučio je pomoći Sembercima u WWin ligi BiH.
Radnik se nedavno vratio u WWin ligu BiH, a u klubu vjeruju da će Pantelić biti odlično pojačanje za tim. Pored igara u BiH, Pantelić je ranije nastupao za Kabel Novi Sad i Inđiju.
Izvor: ( sport1.oslobodjenje.ba / Fudbalski.com )


