Dragovoljac bolji od Rudeša – fudbalski.com

Nogometaši Hrvatskog dragovoljca uspješno su apsolvirali i svoju drugu pripremnu utakmicu. Nakon pobjede u susretu s Kustošijom, u Sigetu su bili bolji od prošlogodišnjeg doprvaka 2.HNL Rudeša.

U solidnoj utakmici, naročito u prvoj dionici, crni su poveli već nakon dvije minute igre. Šutalo je izvanredno primio dubinsku loptu, izbio sam pred vratara Rudeša i pogodak je bio neminovan. Par minuta kasnije možemo reći najbolji pojedinac utakmice Seth Amoateng izvanredno je probio lijevu stranu i opalio sa nekih 20 metara u suprotne rašlje no od pogotka ga je spriječila vratnica.

Marušić je u 21. minuti udarcem s ruba šesnaesterca iznenadio vratara Kralja. Veliku pomoć Marušić je imao u grbi na terenu od koje je lopta odskocila i prevarila vratara Rudeša.

U drugom dijelu Rudeš je uspio iskoristiti neuigranost domaće obrane i smanjiti vodstvo nakon kornera na 2:1. Igrala se 51.minuta utakmice Doljanin je najviše skočio i glavom pogodio u donji desni kut. Nadu da eventualno dođu do remija gostima je ugasio Petković, koji je poslije ubačaja s desne strane pogodio za konačnih 3:1 Hrvatskog dragovoljca.

Hrvatski dragovoljac – Rudeš 3:1