Već smo pisali da je Stefan Hajdin novo pojačanje Čukaričkog, ali “brđani” tu ne staju, već nastavljaju da rade na jačanju igračkog kadra. Novi nogometaš momčadi s Banovog brda bivši je igrač Crvene zvezde. Dušan Jovančić. Bez odštete je stigao iz kazahstanske Astane.
“Brđani” su doveli prvo pojačanje
“Nakon četiri godine vraćam se u Srbiju i svoj Beograd. Dolazim u Čukarički, klub koji jako dobro poznajem i u kojem se dosta dobro radi. Osim toga, ambicije ove momčadi su uvijek biti u vrhu srpskog nogometa, boriti se za plasman u Europu. Čukarički ima jako dobru momčad, a iskreno svidjela mi se energija i filozofija novog trenera Marka Savića“, kazao je Jovančić.
Slika preuzeta sa web stranica– a


