DUEL KOSANOVIĆA I LALATOVIĆA: Imenjaci remizirali pred početak borbe za opstanak u doigravanju (VIDEO)

U duelu dvije Mladosti odigranom u Lučanima, domaćin je remizirao s novosadskom Mladost GAT, pošto je dvoboj završen bez golova – 0:0, u posljednjem kolu regularnog dijela Superlige Srbije.

Za obje ekipe sada slijedi borba za opstanak u doigravanju, jer Lučanci zauzimaju 14. poziciju sa 23 boda, dok su Novosađani na samom začelju sa 20 bodova.

Već u 7. minuti gosti su mogli povesti nakon jedne kontre, ali je Ilija Babić ipak pucao pored gola. Nemanja Milić je u 24. minuti pokušao iz solidne pozicije, ali i on nije bio precizan pa vratar nije imao što učiniti.

Samo četiri minute kasnije domaći prijete preko iskusnog Marka Mirića, ali puca preko gola. Gosti su najbolju priliku propustili u 37. minuti kada su Vujadinović i Ćosić kombinirali, ali je Udovičić izbio loptu s gol-crte.

Obje momčadi su u velikim nizovima poraza. Momčad koju vodi Milorad Kosanović posljednju je pobjedu ostvarila u posljednjem kolu jesenjeg dijela prvenstva, kada je slavila nad Kolubarom, dok je Mladost GAT nakon senzacionalne pobjede od 4:0 nad Partizanom u Beogradu vezala osam utakmica bez pobjede, a u međuvremenu je Nenad preuzeo Lalatovića.