Turski doprvak – Fenerbahče je doveo dva nova igrača u svoj tim, a to su – Cenk Tosun i Allan Saint-Maximim.
Tosun ima 33 godine, igra na poziciji središnjeg napadača, a došao je kao slobodan igrač. Sa upravom kluba iz Istanbula potpisao je ugovor do ljeta 2026. godine. Tokom karijere ovaj iskusni golgeter je igrao za timove – Eintracht Frankfurt, Gaziantep, Besiktas (dvaput), Everton, Crystal Palace.
Pored njega, u redove popularnih “kanarinaca” došao je i francuski reprezentativac – Allan Saint-Maximim.
27-godišnji krilni igrač je stigao na jednosezonsku pozajmicu iz Al-Ahlija iz Saudijske Arabije. Uprava turskog velikana ima opciju kupovine njegovog ugovora sledećeg ljeta.
Izvor: ( www.sportskenovosti.net / Fudbalski.com )


